Rehabilitációs tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyes rehabilitációs terv elkészítése, annak folyamatosan figyelemmel kísérése és értékelése.
  • Szakmai program kidolgozása, évenkénti felülvizsgálata, értékelése.
  • A segítő szolgáltatásokat nyújtó szervezetekkel, illetve magánszemélyekkel való kapcsolattartás, az általuk készített jelentésben foglalt észrevételek beépítése a személyes rehabilitációs tervbe, továbbá a szakmai programba.
  • Rendszeres fogadóóra biztosítása a megváltozott munkaképességű munkavállalók részére a munkavégzés helye szerinti telephelyen, több érintett telephely esetén negyedévente legalább egy alkalommal minden telephelyen.
  • Az akkreditált munkáltatók adatszolgáltatási kötelezettségének elvégzése.
  • Kapcsolattartás a Rehabilitációs Hatósággal.
  • Akkreditált munkáltató partnereink részére toborzási, beléptetési, számfejtés előkészítési tevékenység végzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 327/2012. (XI.16.) Kormányrendelet 1. sz. mellékletében meghatározott képesítés és gyakorlati idő
  • Mobilitás
  • Együttműködési képesség
  • Empatikus hozzáállás
  • MS Office programcsomag magas szintű használata
  • B2-es jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mobilitás
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásában szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű
  • Akkreditált foglalkoztatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád

Várunk Téged, küldd el önéletrajzodat bruttó bérigény megjelölésével a szabadfalviborosbeata@estudien.hu e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot!